Teraz jest idealny czas na czapki z nadrukiem

Posted on

Czapki z nadrukiem

Czapki z nadrukiem

Jeśli promujemy naszą firmę poprzez rozdawanie różnego rodzaju gadżetów reklamowych to naprawdę warto zawsze dopasować tę formę promocji do aktualnie panującej pory roku czy nawet zbliżającego się wydarzenia. Oczywiście także rzeczy jak długopisy czy smycze to spokojnie możemy mieć na magazynie przez cały rok i ciągle je wręczać klientom przy różnych okazjach. Od czasu do czasu powinniśmy jednak zastanowić się nad czymś trochę bardziej wartościowym, co może chociaż trochę nakręcić nam sprzedaż w sklepie czy obroty w punkcie usługowym. Do tego idealnym celem jest dopasowanie danego gadżetu do tego jaka aktualnie panuje pora roku lub jakie zbliża się wydarzenie. Świetnym tego przykładem są czapki, na które rozdawanie właśnie nadszedł najlepszy moment.Nasz firmowe czapki z nadrukiem wcale nie muszą dotyczyć tych letnich z daszkiem. Dlaczego nie rozdawać swoim klientom także ciepłych czapek na zimę? Nadeszła jesień i właśnie dlatego jest to idealny czas na rozdawanie tego typu gadżetów. Już za kilka tygodni mogą pojawić się pierwsze śniegi, a w jeszcze krótszym czasie nadejdą poranne przymrozki i wiele osób takie czapki będzie już wtedy zakładało. Skoro taki gadżet jest w danym momencie bardzo przydatny to powinniśmy to wykorzystać. Jeśli będziemy rozdawać takie czapki latem to mogą nie spotkać się one z tak dużym zainteresowaniem. To właśnie jest gadżet sezonowy.

Wartościowe gadżety, takie jak czapki z nadrukiem, mogą znacząco poprawić nasze obroty w firmie. Wystarczy chociażby ustalić minimalny próg wydanej kwoty, przy jakiej klient taką czapkę otrzyma, i już wiele osób dosłownie na siłę dokupi pewne rzeczy, aby tylko otrzymać ten ciekawy gadżet.

Naturalnie czapki z nadrukiem to pomysł na okres jesienno zimowy. Kiedy zaczną zbliżać się Święta Bożego Narodzenia można te czapki przekształcić na przykład w formę bardziej świąteczną i znów zachęcić do nich klientów. Pod koniec lata możemy za to rozdawać chociażby parasolki, pod koniec wiosny koszulki z krótkim rękawkiem, a przy kończącej się zimie na przykład czapki z daszkiem. Pomysłu jest naturalnie o wiele więcej.

Tags: , ,