Krówki z nadrukiem dla dzieci

Posted on

Krówki z nadrukiem

Krówki z nadrukiem

Małe dzieci zazwyczaj bardzo się stresują przed wizytą u lekarza, dentysty lub fryzjera. Jest to dla nich nowe doświadczenie i nie wiedzą, czego mogą się spodziewać. Jeśli posiadasz własną działalność i Twoimi klientami są również dzieci, musisz zagwarantować im najwyższą jakość usług. Postaraj się także zachęcić maluszków do kolejnych wizyt. Zamów specjalne upominki z logo firmy, które dzieci dostaną, kiedy będą wychodzić z Twojego gabinetu lub salonu. Tego typu prezenty będą także doskonałą reklamą dla Ciebie i Twojej działalności.

Salon fryzjerski

Zazwyczaj mali chłopcy nie lubią wizyt u fryzjera. Nie potrafią siedzieć nieruchomo na fotelu, a także boją się ostrych narzędzi fryzjerskich. W takich przypadkach możesz zaproponować dziecku nagrodę za dobre zachowanie. Mogą to być na przykład słodycze – lizaki lub krówki z nadrukiem nazwy Twojego salonu. Innym pomysłem będą próbki kosmetyków do stylizacji włosów, na przykład maski lub żelu, które przydadzą się dzieciom podczas zabawy.

Gabinet lekarski

To jedno z miejsc, które dzieci chcą unikać. Wizyta u lekarza, który ma na sobie biały fartuch sprawia, że dzieci odczuwają strach. Warto zatem przed badaniem nawiązać kontakt z dzieckiem, opowiedzieć o swojej pracy, a także o tym, na czym polega dane badanie. Można także odwrócić uwagę maluszka poprzez maskotki lub lalki i samochodziki. Pod koniec wizyty warto pochwalić dziecko i poczęstować go czymś słodkim. Przygotuj cukierki i krówki z nadrukiem w postaci Twojego imienia i nazwiska. Dla rodziców zamów specjalne ulotki z reklamą popularnych leków dla dzieci oraz promocją własnej działalności.

Gabinet denstystyczny

Wizyta u dentysty wywołuje panikę u większości dzieci. Wysoki fotel, rękawiczki, specjalne maski na twarzach personelu, a także odgłosy narzędzi dentystycznych przerażają nawet niektórych dorosłych. Wizyta powinna zakończyć się miłym akcentem. Można podarować dziecku pluszową miniaturkę zęba, medal za dobrą postawę lub też krówki z nadrukiem logo Twojego gabinetu. Drobny prezent ucieszy dziecko oraz być może przełamie jego strach przed kolejną wizytą.

Tags: , ,