Funkcjonalne breloczki reklamowe

Posted on

Breloczki reklamowe

Breloczki reklamowe

Zastanawiasz się, jak zwrócić na siebie uwagę potencjalnych klientów? Zamówiłeś w drukarni ulotki i zatrudniłeś osobę do ich roznoszenia, a efektów nadal nie widać? Nic dziwnego. Musisz znaleźć inny sposób na promocję własnej działalności. Niestety, nie będzie zapewne ona tak tania, jak wyprodukowanie i rozdanie ulotek reklamowych. Obecnie wszyscy lubią dostawać darmowe prezenty, które przydadzą się im na co dzień do wykonywania różnych czynności. Korzystając z danego gadżetu, zapamiętują także nazwę firmy, która na nim widnieje.

Użyteczne breloczki reklamowe

Zastanów się nad zamówieniem gadżetów, z których korzystają wszyscy bez względu na ograniczenia wieku lub płci. Są nimi na przykład Breloczki reklamowe z wbudowanymi dodatkami. Tego typu darmowe prezenty dla klientów Twojej firmy są bardzo użyteczne. Możesz mieć pewność, że większość ludzi będzie z nich korzystać, a co za tym idzie, przypominać sobie o istnieniu Twojej działalności. Poza tym, jeśli dana osoba będzie używać breloczka w obecności kogoś, kto go jeszcze nie posiada, zyskasz dodatkową reklamę firmy. Same plusy, prawda?

Co wybrać?

Możesz wybrać breloczki reklamowe z wbudowaną małą latarką. Przyda się na wycieczkach, podczas ognisk lub po prostu w przypadku awarii prądu. W sieci znajdziesz wiele ich modeli, na przykład płaskie prostokąty lub tradycyjne formy latarek. Postaw na wyrazisty kolor – czerwień, granat lub mocną zieleń, dzięki temu łatwo będzie je znaleźć w torebce lub szafce. Dobrym pomysłem jest także zakup modeli, które otwierają butelki lub konserwy. Mogą mieć one tradycyjny kształt lub też przypominać zwierzątko bądź klucz.

Pomocne urządzenia

Użyteczne będą także breloczki reklamowe z doczepionym do nich małym długopisem. Wielu z nas gubi ołówki, pisaki lub pióra, a często musimy zapisać coś ważnego. W takim przypadku gadżet ten będzie niezastąpiony. Możesz także zamówić breloki z miniaturką notesu lub połączyć oba modele, czyli notesik i długopis. Może ich rozmiary nie będą zbyt duże, ale na pewno w sytuacjach awaryjnych przydadzą się każdemu.

Tags: , , ,